Met wie wij werken

Kwaliteit voor alles …

It is costly wisdom that is bought by experience …
(R.Ascham)

Erik Kunst heeft al een lange staat van dienst in het boekenvak. Hij werkte voor uitgeverijen als uitgever en producent. Hij stimuleert niet alleen de auteur maar ook zijn geselecteerde groep van ervaren mede netwerkers die zorgen voor de vertalingen, redactionele begeleiding en de vormgeving. Hij is niet tevreden tot de inhoud, de structuur, de leesbaarheid en de vormgeving van zijn uitgaven van optimale kwaliteit en een vanzelfsprekende eenheid zijn.

Erik heeft veel contacten met grafische bedrijven. Waardoor zijn uitgaven altijd de beste prijs- kwaliteitsverhouding hebben. Maar doet geen concessies als het om kwaliteit gaat.

Niet alleen in de boekhandel kent hij de weg om het boek een verkoopsucces te laten zijn. Hij kent ook de weg van de alternatieve verkoopkanalen, van institutionele kopers, retail market tot en met internet, waarbij uitgaven als e-book en Printing On Demand (POD) niet vergeten wordt.

Benader hem gerust als u vragen heeft. Tel. 036 8440788

Wim ten Brinke, BnO

Wim ten Brinke is een bekende in het boekenvak. Hij is al meer dan dertig jaar een veel gevraagd ontwerper voor boekomslagen en hun binnenwerken. Hij heeft zowel aandacht voor inhoud en structuur als leesbaarheid. Hij rust niet tot dingen mooi zijn, en juist.

Uitgevers hebben respect voor zijn kennis, betrouwbaarheid en vermogen om mee te denken. Dat geldt ook voor de kosten. Hij bewaakt de kwaliteit van het eindresultaat voor de auteur, de opdrachtgever én de lezer. Voor Wim gaat zijn vak verder dan vormgeving. Elk boek is een missie.

Vragen? Bel of email hem, hij helpt u graag verder.

Enkele voorbeelden uit de grote hoeveelheid boekomslagen die Wim gemaakt heeft, vindt u hier 

 ‘Elke pennenvrucht verdient vóór publicatie een kritisch oog van een redacteur. Dat komt écht ten goede van het eindresultaat.’

Jacqueline KoppelmanJacqueline Koppelman belandde in de jaren negentig bij een wetenschappelijke uitgeverij. Ze kwam binnen als directie-assistent en kreeg door haar passie voor auteurs en hun geesteskinderen al snel de kans zich te ontwikkelen tot uitgever managementliteratuur. Een portefeuille die perfect bij haar past, vanwege de interesse in mens en organisatie, leiderschap, communicatie en persoonlijke ontwikkeling. Haar bedrijfskundige achtergrond en werkervaring bij verschillende bedrijven kwamen uitstekend van pas. Een aantal jaren geleden besloot ze voor zelfstandig ondernemerschap.

De dienstverlening van haar bureau Boek & Tekst Support bestaat uit het coachen van (aspirant-) auteurs bij het schrijfproces, het herschrijven, redigeren en corrigeren van manuscripten, het geven van feedback op inhoud en tekst, de organisatie van de productie van uitgaven.

Auteurs waarderen haar om haar feedback, creativiteit, spirit en natuurlijk haar kritische blik.

Behoefte aan meer informatie: www.boekentekstsupport.nl
Vragen of interesse? Neem gerust contact op:
t 0592-340806 of m 06-29372534.
Per mail kan ook: info@boekentekstsupport.nl

Care First

Geld dienstbaar maken aan welzijn van de mens en aarde Geld is er voor ons allemaal. Het geld is er voor de...

De betekenis van Kautilia’s Artashastra

Holistisch regeren, ondernemen en managen vanuit een financieel en economisch perspectief Oud Indiase...

Het Waarderend Oog

Appreciative Inquiry gaat over het delen van verhalen, het durven dromen en die dromen dan serieus nemen. Het Waarderend Oog is een boek waarin de passie voor AI doorklinkt.

De HiT Experience

Dé doorbraak ervaring naar succes Waarschuwing: succes verzekerd! De HiT Experience is een praktische en...

Die kant op!

In gesprek met inspirerende leiders over hun bronnen en aanpak Kraanvogels staan symbool voor...

Het lijnen voorbij

Afslanken 2.0 Kun je lichter worden zonder te lijnen? Jazeker! Het gaat dan niet om calorieën tellen, maar...

Eanna

‘Eanna’ betekent ‘Huis van de hemel’. Het is in Mesopotamië de naam van de tempel van de godin Isjtar, in de...

Dicht Bij Mij

Het kwam spontaanEn aan! Paula Sprenkels-Bontje Paula vindt het leuk om met taal te spelen. Vooral in haar...

Wat doet ie dan?

'Wat doet ie dan' is gebaseerd op de meest gestelde vragen van puppy-eigenaren over de opvoeding van een...

Een Cursus in Liefde

Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt …

Categorieën

Archief