MultiLibris als productiemaatschappij

… met verschillende mogelijkheden
voor u als auteur

Een boek moet lumineus, maar niet volumineus zijn… (Bovee)

De schepping van uw boek
Tijdens de schepping van uw boek ondersteunt en begeleidt MultiLibris u. Een boek schrijven is immers een langdurig proces waarbij het prettig is als “derden” met u meedenken over het schrijven, redigeren, corrigeren, de opmaak en productie van het boek.

De visie van MultiLibris is dat een boek op alle bovengenoemde punten goed, zo niet perfect moet zijn voordat het de markt op kan. Daarom heeft MultiLibris een totaalpakket voor u gemaakt dat bestaat uit:
• Ondersteuning bij het schrijven van een boek;
• Redactie en correctie;
• Opmaak en productie;
• Verkoop aan de (internet-) Boekhandel via Centraal Boekhuis.

Gedurende het maken van uw boek in al zijn facetten, kunt u steeds terugvallen op ons.

Waarom produceren bij multilibris?
Door de samenwerking met gekwalificeerde partners kunnen wij snel en prijsvriendelijk boeken produceren. Zowel grote als kleine oplages (POD).

Andere productiemogelijkheden via MultiLibris

Produceren in eigen beheer
U kunt uw eigen boeken produceren en inkopen via MultiLibris. Dit scheelt u in de kosten omdat MultiLibris over de kanalen beschikt om het boek op financieel aantrekkelijke wijze te laten produceren. Produceren in eigen beheer is een goede optie als u, uw boek als promotiemiddel gebruikt en verkoop van secundair belang is.

Een eigen imprint bij MultiLibris
U kunt uw uitgeverijnaam onder de koepel van MultiLibris plaatsen. MultiLibris verkoopt dan voor u uw boeken onder uw eigen uitgeversnaam.

De geboeide leraar

Goed Werkgeverschap in het Voortgezet Onderwijs Het Voortgezet Onderwijs staat onverminderd in het brandpunt...

Minder moeten meer flow

Ontdek opnieuw de magie uit je kinderjaren De mogelijkheid om de sprong te maken naar een hoger...

Memoires van een Franse dame in Holland

Memoires van een Franse dame in Holland is het fictieve dagboek van Angélique Gourjault de Venours, de op...

Hildegards Godin

Hildegard van Bingen (1098-1179) was abdis van een klooster aan de Rijn. Ze had een geweldige impact op haar...

Beweging in de liefde

Verdieping en verrijking van de relatie Beweging in de Liefde biedt een fascinerende ontdekkingsreis voor...

Teacher Professional Learning in Senior Secondary Vocational Education

The role of goal orientation, managerial coaching behavior and team learning “When we talk about learning in...

Parthenope

‘Parthenope’ is een verhalend gedicht, dat zich af speelt in de hoofdstad van de Mezzogiorno. Aan de voet...

Schrijven als ambacht

De kracht van de verbeelding Schrijven is niet alleen intuïtie gebruiken en talent uitbreiden maar het is...

Business Spiritualiteit

Een vernieuwingsmodel voor organisaties in een crisis Dit boek van Paul de Blot is geschreven als...

Stil verwonderen

Een vleugje ogenblik In dit boekje staat een verzameling haiku’s. Een haiku raakt iets aan zonder het vast...

Categorieën

Archief