MultiLibris als productiemaatschappij

 … met diverse mogelijkheden voor u als auteur

Een boek moet lumineus, maar niet volumineus zijn … (Bovee)

De Creatie van Uw Boek

Tijdens het creatieproces van uw boek ondersteunt en begeleidt MultiLibris u. Een boek schrijven is immers een langdurig proces waarbij het prettig is als derden met u meedenken over het schrijven, redigeren, corrigeren, de opmaak en productie van het boek.

De visie van MultiLibris is dat een boek op alle bovengenoemde punten goed, zo niet perfect, moet zijn voordat het de markt op kan. Daarom heeft MultiLibris een totaalpakket voor u samengesteld dat bestaat uit:
• Ondersteuning bij het schrijven van een boek;
• Redactie en correctie;
• Opmaak en productie;
• Verkoop aan de (internet-) Boekhandel via Centraal Boekhuis.

Gedurende het gehele proces van het maken van uw boek kunt u steeds op ons terugvallen.

Waarom produceren bij multilibris?
Door de samenwerking met gekwalificeerde partners kunnen wij snel en prijsvriendelijk boeken produceren, zowel grote als kleine oplages (POD).

Andere productiemogelijkheden via MultiLibris

Produceren in eigen beheer
U kunt uw eigen boeken produceren en inkopen via MultiLibris. Dit scheelt u in de kosten omdat MultiLibris over de kanalen beschikt om het boek op financieel aantrekkelijke wijze te laten produceren. Produceren in eigen beheer is een goede optie als u, uw boek als promotiemiddel gebruikt en verkoop van secundair belang is.

Een eigen imprint bij MultiLibris
U kunt uw uitgeverijnaam onder de koepel van MultiLibris plaatsen. MultiLibris verkoopt dan voor u uw boeken onder uw eigen uitgeversnaam.

Emigratie naar Curaçao

Een ervaring rijker Een waargebeurd verhaal over het jaar voorafgaand aan een emigratie en over het eerste...

Wat doet ie dan?

'Wat doet ie dan' is gebaseerd op de meest gestelde vragen van puppy-eigenaren over de opvoeding van een...

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Handboek voor het vormgeven van talentbeleid op de basisschool Als leerkracht, talentbegeleider, IB-er of...

De geboeide leraar

Goed Werkgeverschap in het Voortgezet Onderwijs Het Voortgezet Onderwijs staat onverminderd in het brandpunt...

Help! Een nieuwe medewerker

Hoe zorg je als manager dat nieuwe medewerkers zich thuis voelen en zo snel mogelijk productief bijdragen?...

Zomerzorg

Geschiedenis van een boerderij Het eerste waar mijn oog op viel, was een bord in de vroegere moestuin. Daar...

Parthenope

‘Parthenope’ is een verhalend gedicht, dat zich af speelt in de hoofdstad van de Mezzogiorno. Aan de voet...

Mijn stille kloosterleven

Twaalf jaar als kluisenaarsnon Wat gebeurt er met een moderne vrouw die ervoor kiest om als een...

Een Cursus in Liefde

Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt …

Griekenland en Turkije

Met een Turkse koffie op een Grieks terras In 2010 schreef een recensent na verschijning van de reisbundel...

Categorieën

Archief