MultiLibris als productiemaatschappij

 … met diverse mogelijkheden voor u als auteur

Een boek moet lumineus, maar niet volumineus zijn … (Bovee)

De Creatie van Uw Boek

Tijdens het creatieproces van uw boek ondersteunt en begeleidt MultiLibris u. Een boek schrijven is immers een langdurig proces waarbij het prettig is als derden met u meedenken over het schrijven, redigeren, corrigeren, de opmaak en productie van het boek.

De visie van MultiLibris is dat een boek op alle bovengenoemde punten goed, zo niet perfect, moet zijn voordat het de markt op kan. Daarom heeft MultiLibris een totaalpakket voor u samengesteld dat bestaat uit:
• Ondersteuning bij het schrijven van een boek;
• Redactie en correctie;
• Opmaak en productie;
• Verkoop aan de (internet-) Boekhandel via Centraal Boekhuis.

Gedurende het gehele proces van het maken van uw boek kunt u steeds op ons terugvallen.

Waarom produceren bij multilibris?
Door de samenwerking met gekwalificeerde partners kunnen wij snel en prijsvriendelijk boeken produceren, zowel grote als kleine oplages (POD).

Andere productiemogelijkheden via MultiLibris

Produceren in eigen beheer
U kunt uw eigen boeken produceren en inkopen via MultiLibris. Dit scheelt u in de kosten omdat MultiLibris over de kanalen beschikt om het boek op financieel aantrekkelijke wijze te laten produceren. Produceren in eigen beheer is een goede optie als u, uw boek als promotiemiddel gebruikt en verkoop van secundair belang is.

Een eigen imprint bij MultiLibris
U kunt uw uitgeverijnaam onder de koepel van MultiLibris plaatsen. MultiLibris verkoopt dan voor u uw boeken onder uw eigen uitgeversnaam.

On Becoming a Transformative Leader

Leading in a Complexifying World Transformative leadership can only be actualized in active participation...

Care First

Geld dienstbaar maken aan welzijn van de mens en aarde Geld is er voor ons allemaal. Het geld is er voor de...

Minder moeten meer flow

Ontdek opnieuw de magie uit je kinderjaren De mogelijkheid om de sprong te maken naar een hoger...

Thuiskomen

Contemplaties van Miek Pot De contemplatie is de Westerse mystieke weg die tot een innerlijk weten leidt en...

Business Spiritualiteit

Een vernieuwingsmodel voor organisaties in een crisis Dit boek van Paul de Blot is geschreven als...

Actief executief

Toolbox voor het remediëren van executieve functies voor jongeren in het voortgezet onderwijs Dit boek is...

Vrij-moedig spreker

Boek bij het afscheid van het werkzame leven binnen het domein ergotherapie

Mystiek van het zakendoen

Op zoek naar de spirituele krachtvan organisaties Dee Hock, de oprichter van de bekende Visa Card Company...

Mijn stille kloosterleven

Twaalf jaar als kluisenaarsnon Wat gebeurt er met een moderne vrouw die ervoor kiest om als een...

Trisagion

Trisagion is Grieks voor drie maal (tris) heilig (hagios). De Trisagion is een van de oudste hymnes uit het...

Categorieën

Archief