Kun je een rups leren vliegen?

Over de noodzakelijke kwantumsprong van veranderingsmanagement naar transformationeel leiderschap

Kun je een rups leren vliegen? gaat over het verschil tussen verandering en transformatie. Veranderen, is iets wat je doet. Transformeren, gebeurt vaak pas na een of meerdere doorbraken en heeft daarom te maken met hoe je tegen de dingen aankijkt.

Of nog anders: het heeft te maken met zien, en met inzien. Wat je niet ziet, zie je niet totdat je het ziet. En wat je niet inziet, zie je niet in totdat je het inziet. En als je het wel (in)ziet, is dat altijd een onverwachte gebeurtenis.

Let op het woord gebeurtenis: je doet het niet. De crux is, dat zolang je vasthoudt aan allerlei overtuigingen, je niet echt kan zien. Ken jij wel je eigen mogelijkheden? Weet je wel tot wat je echt in staat bent? Ben je bereid je overtuigingen op te geven over wie jij bent en wat jij kan? Ben jij klaar voor de kwantumsprong van rups naar vlinder? Jouw keus.
Je kunt het boek ook weer neerleggen en een rupsenclub oprichten. Er zijn natuurlijk ook nog ontelbare andere mogelijkheden. Onderzoek. Geloof niets.

Jan Bommerez woont sinds 1995 in Californië. Hij is regelmatig in Europa voor workshops en congressen. Hij is sinds 1978 actief als professioneel trainer en consultant in Europa, Azië en de Verenigde Staten. Hij trainde duizenden verkopers, managers en ondernemers en is bekend om zijn inspirerende lezingen over het menselijk potentieel.

Meer over Jan Bommerez

Kun je een rups leren vliegen?
Auteur: Bommerez, Jan | ISBN/EAN: 9789460001987
Paperback | 160 pagina’s | Uitgeverij MultiLibris
Illustraties: J | Afmetingen(mm): 135 x 210

1 Reactie

  1. Arjan

    Ik heb genoten van het boek Kun je een rups leren vliegen?

    Voor in het boek staat:”Download de eboeken kostenloos …..”. Is dat nog steeds zo – ik kan niet ontdekken op welke wijze ik dat voor elkaar zou kunnen krijgen.

    Ik hoor graag van u.

    Antwoord

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ik heb plezier

Hoe ik mijn weg vond in het bedrijfsleven Autobiografie van Paul de Blot In dit boek beschrijft de auteur...

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Handboek voor het vormgeven van talentbeleid op de basisschool Als leerkracht, talentbegeleider, IB-er of...

De HiT Experience

Dé doorbraak ervaring naar succes Waarschuwing: succes verzekerd! De HiT Experience is een praktische en...

FLOW en de kunst van het zakendoen

FLOW kan kortweg omschreven worden als: ‘de optimale staat van ervaring’.

Dankbaarheid

De spirituele kracht van het zakendoen Paul de Blot vertelt uit eigen ervaring over de belangrijke waarde...

Miek Pot

Al jong heeft Miek Pot (1960) een diep besef van de leegte en zinloosheid in haar bestaan. Terwijl ze intens...

Care First

Geld dienstbaar maken aan welzijn van de mens en aarde Geld is er voor ons allemaal. Het geld is er voor de...

Schrijven als ambacht

De kracht van de verbeelding Schrijven is niet alleen intuïtie gebruiken en talent uitbreiden maar het is...

Het Waarderend Oog

Appreciative Inquiry gaat over het delen van verhalen, het durven dromen en die dromen dan serieus nemen. Het Waarderend Oog is een boek waarin de passie voor AI doorklinkt.

Memoires van een Franse dame in Holland

Memoires van een Franse dame in Holland is het fictieve dagboek van Angélique Gourjault de Venours, de op...

Kun je een rups leren vliegen?

door | mei 7, 2014 | NIEUW, Producties, Uitgeverij MultiLibris

Categorieën

Archief