Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Handboek voor het vormgeven van talentbeleid op de basisschool

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Als leerkracht, talentbegeleider, IB-er of schoolleider kunt u met dit boek in de hand direct aan de slag!

Dit beleidsboek voor talentonderwijs op de basisschool is het resultaat van jarenlange praktijkervaring. Van de prille dagen van Leonardo tot de huidige tijd van Novilo-scholen.

In dit boek wordt stapsgewijs aan de hand van de beleidspiramide uiteengezet hoe je talentbeleid op je eigen school effectief kunt vormgeven. Hierbij is aandacht voor doelstellingen, eigenaarschap, organisatie en uitvoering.

Om de leerkrachten goed op weg te helpen binnen dit talentbeleid is deel drie van het boek gewijd aan klassenmanagement. Best practices op het gebied van didactiek en leerlingbegeleiding van talentvolle leerlingen.

Alles beschreven binnen de kaders van de wet Passend Onderwijs en met de bekende Novilo uitgangspunten: praktisch en dynamisch. Een boek dat op geen enkele basisschool mag ontbreken.

Tijl Koenderink (*1981) is als ervaringsdeskundige auteur van twee onderwijs bestsellers, oprichter van Novilo, Feniks, en VO op Niveau, en oprichter en medebestuurder van de School of Understanding, een schoolsysteem gestoeld op het uitgangspunt dat een school niet alleen de inhoud moet overbrengen maar primair een taak heeft leerlingen te begeleiden in het ontwikkelen van levenshouding en vaardigheden.

Daarnaast is hij een veelgevraagd gastspreker.

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk
Auteur: Koenderink, Tijl | ISBN/EAN: 9789081916738
Paperback | 206 pagina’s | Novilo
Illustraties: J | Afmetingen(mm): 145 x 210

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Duurzaam zakendoen door liefde voor de natuur

Een gesprek met Pierre Teilhard de Chardin Dode stof kan nooit tot leven komen en een aap kan nooit mens...

Parels van verdriet

Een verwerking van een ingrijpende gebeurtenis heeft het gezin van der Ven gezet tot een groot aantal schilderijen, beelden en gedichten.

Jan Bommerez

Jan Bommerez woont sinds 1995 in Californië. Hij is regelmatig in Europa voor workshops en congressen. Hij...

Zomerzorg

Geschiedenis van een boerderij Het eerste waar mijn oog op viel, was een bord in de vroegere moestuin. Daar...

Pilaar van mijn leven

De Spaanse Maria is naar de Dominicaanse Republiek gereisd, waar ze de as van haar overleden man Eduardo wil uitstrooien.

Schrijven als ambacht

De kracht van de verbeelding Schrijven is niet alleen intuïtie gebruiken en talent uitbreiden maar het is...

Swarm Organisation

The vital next step in organisation development Do you want to make your organisation - More adaptive,...

Sustainocratie

De nieuwe democratie waarin alleen de mens centraal staat Vraagt u zichzelf wel eens af of de dagelijkse...

Eanna

‘Eanna’ betekent ‘Huis van de hemel’. Het is in Mesopotamië de naam van de tempel van de godin Isjtar, in de...

Tweedehands Willen

& andere verhalen uithet voortgezet onderwijs Nico van Lieshout (1956) was zesenveertig toen hij voor...

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

door | jun 1, 2015 | NIEUW, Novilo, Producties

Categorieën

Archief