Dicht Bij Mij

Cover Dicht Bij Mij - Paul SprenkelsHet kwam spontaan
En aan!

Paula Sprenkels-Bontje

Paula vindt het leuk om met taal te spelen. Vooral in haar werk als coach is het kiezen van de juiste woorden essentieel. Net zo essentieel als de taal van het ongezegde, van de beweging,
van het gebaar.

Sinds het overlijden van haar moeder in 2019 is Paula gedichtjes gaan schrijven. Dit kwam spontaan en aan! Bij haarzelf, haar dierbaren, bij cliënten en collega’s.

In juli 2021 werd Paula geconfronteerd met haar eigen levenseinde. Dit maakte dat zij de aanmoedigingen om haar gedichtjes te gaan bundelen ter harte nam. Het laatste gedichtje in deze bundel is het eerste na het nieuws van de oncoloog. Haar wens is dat dit tevens het eerste gedichtje zal zijn van een mooie en verrijkende reis.

Lees ook: Dicht Bij Vrij

Auteur: Sprenkels, Paula | ISBN/EAN: 9789460000256
Paperback | 218 pagina’s | Uitgeverij MultiLibris
Illustraties: J | Afmetingen(mm): 135 x 195

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Thuiskomen

Contemplaties van Miek Pot De contemplatie is de Westerse mystieke weg die tot een innerlijk weten leidt en...

Emigratie naar Curaçao

Een ervaring rijker Een waargebeurd verhaal over het jaar voorafgaand aan een emigratie en over het eerste...

Het lijnen voorbij

Afslanken 2.0 Kun je lichter worden zonder te lijnen? Jazeker! Het gaat dan niet om calorieën tellen, maar...

Kun je een rups leren vliegen?

Over de noodzakelijke kwantumsprong van veranderingsmanagement naar transformationeel leiderschap Kun je een...

FLOW en de kunst van het zakendoen

FLOW kan kortweg omschreven worden als: ‘de optimale staat van ervaring’.

Het Waarderend Oog

Appreciative Inquiry gaat over het delen van verhalen, het durven dromen en die dromen dan serieus nemen. Het Waarderend Oog is een boek waarin de passie voor AI doorklinkt.

Stil verwonderen

Een vleugje ogenblik In dit boekje staat een verzameling haiku’s. Een haiku raakt iets aan zonder het vast...

Ik heb plezier

Hoe ik mijn weg vond in het bedrijfsleven Autobiografie van Paul de Blot In dit boek beschrijft de auteur...

Hoera, ik heb een nieuwe baan

Proficiat! Jij hebt een nieuwe baan Dit boek is speciaal voor jou geschreven. Het bevat alle praktische...

Door de bomen het bos zien

Ontdek de eenvoud onder de complexiteit in relaties en organisaties In Kun je een rups leren vliegen? ging...

Dicht Bij Mij

door | apr 13, 2025 | NIEUW, Uitgeverij MultiLibris

Categorieën

Archief