Dicht Bij Mij

Cover Dicht Bij Mij - Paul SprenkelsHet kwam spontaan
En aan!

Paula Sprenkels-Bontje

Paula vindt het leuk om met taal te spelen. Vooral in haar werk als coach is het kiezen van de juiste woorden essentieel. Net zo essentieel als de taal van het ongezegde, van de beweging,
van het gebaar.

Sinds het overlijden van haar moeder in 2019 is Paula gedichtjes gaan schrijven. Dit kwam spontaan en aan! Bij haarzelf, haar dierbaren, bij cliënten en collega’s.

In juli 2021 werd Paula geconfronteerd met haar eigen levenseinde. Dit maakte dat zij de aanmoedigingen om haar gedichtjes te gaan bundelen ter harte nam. Het laatste gedichtje in deze bundel is het eerste na het nieuws van de oncoloog. Haar wens is dat dit tevens het eerste gedichtje zal zijn van een mooie en verrijkende reis.

Lees ook: Dicht Bij Vrij

Auteur: Sprenkels, Paula | ISBN/EAN: 9789460000256
Paperback | 218 pagina’s | Uitgeverij MultiLibris
Illustraties: J | Afmetingen(mm): 135 x 195

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Het lijnen voorbij

Afslanken 2.0 Kun je lichter worden zonder te lijnen? Jazeker! Het gaat dan niet om calorieën tellen, maar...

Het Waarderend Oog

Appreciative Inquiry gaat over het delen van verhalen, het durven dromen en die dromen dan serieus nemen. Het Waarderend Oog is een boek waarin de passie voor AI doorklinkt.

Een Cursus in Liefde

Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt …

Teacher Professional Learning in Senior Secondary Vocational Education

The role of goal orientation, managerial coaching behavior and team learning “When we talk about learning in...

Thuiskomen

Contemplaties van Miek Pot De contemplatie is de Westerse mystieke weg die tot een innerlijk weten leidt en...

Emigratie naar Curaçao

Een ervaring rijker Een waargebeurd verhaal over het jaar voorafgaand aan een emigratie en over het eerste...

Die kant op!

In gesprek met inspirerende leiders over hun bronnen en aanpak Kraanvogels staan symbool voor...

Duurzaam zakendoen door liefde voor de natuur

Een gesprek met Pierre Teilhard de Chardin Dode stof kan nooit tot leven komen en een aap kan nooit mens...

Sustainocratie

De nieuwe democratie waarin alleen de mens centraal staat Vraagt u zichzelf wel eens af of de dagelijkse...

On Becoming a Transformative Leader

Leading in a Complexifying World Transformative leadership can only be actualized in active participation...

Dicht Bij Mij

door | apr 13, 2025 | NIEUW, Uitgeverij MultiLibris

Categorieën

Archief