Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Handboek voor het vormgeven van talentbeleid op de basisschool

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

Als leerkracht, talentbegeleider, IB-er of schoolleider kunt u met dit boek in de hand direct aan de slag!

Dit beleidsboek voor talentonderwijs op de basisschool is het resultaat van jarenlange praktijkervaring. Van de prille dagen van Leonardo tot de huidige tijd van Novilo-scholen.

In dit boek wordt stapsgewijs aan de hand van de beleidspiramide uiteengezet hoe je talentbeleid op je eigen school effectief kunt vormgeven. Hierbij is aandacht voor doelstellingen, eigenaarschap, organisatie en uitvoering.

Om de leerkrachten goed op weg te helpen binnen dit talentbeleid is deel drie van het boek gewijd aan klassenmanagement. Best practices op het gebied van didactiek en leerlingbegeleiding van talentvolle leerlingen.

Alles beschreven binnen de kaders van de wet Passend Onderwijs en met de bekende Novilo uitgangspunten: praktisch en dynamisch. Een boek dat op geen enkele basisschool mag ontbreken.

Tijl Koenderink (*1981) is als ervaringsdeskundige auteur van twee onderwijs bestsellers, oprichter van Novilo, Feniks, en VO op Niveau, en oprichter en medebestuurder van de School of Understanding, een schoolsysteem gestoeld op het uitgangspunt dat een school niet alleen de inhoud moet overbrengen maar primair een taak heeft leerlingen te begeleiden in het ontwikkelen van levenshouding en vaardigheden.

Daarnaast is hij een veelgevraagd gastspreker.

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk
Auteur: Koenderink, Tijl | ISBN/EAN: 9789081916738
Paperback | 206 pagina’s | Novilo
Illustraties: J | Afmetingen(mm): 145 x 210

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Beweging in de liefde

Verdieping en verrijking van de relatie Beweging in de Liefde biedt een fascinerende ontdekkingsreis voor...

Een Cursus in Liefde

Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt …

Mijn stille kloosterleven

Twaalf jaar als kluisenaarsnon Wat gebeurt er met een moderne vrouw die ervoor kiest om als een...

Care First

Geld dienstbaar maken aan welzijn van de mens en aarde Geld is er voor ons allemaal. Het geld is er voor de...

Parels van verdriet

Een verwerking van een ingrijpende gebeurtenis heeft het gezin van der Ven gezet tot een groot aantal schilderijen, beelden en gedichten.

Jan Bommerez

Jan Bommerez woont sinds 1995 in Californië. Hij is regelmatig in Europa voor workshops en congressen. Hij...

Mystiek van het zakendoen

Op zoek naar de spirituele krachtvan organisaties Dee Hock, de oprichter van de bekende Visa Card Company...

Het lijnen voorbij

Afslanken 2.0 Kun je lichter worden zonder te lijnen? Jazeker! Het gaat dan niet om calorieën tellen, maar...

Sustainocratie

De nieuwe democratie waarin alleen de mens centraal staat Vraagt u zichzelf wel eens af of de dagelijkse...

Wegwijzers

Innerlijke gidsen van het spirituele leiderschap Leiderschap kan niet enkel worden verworven door kennis en...

Talentbeleid en Klassen-management in de praktijk

door | jun 1, 2015 | NIEUW, Novilo, Producties

Categorieën

Archief