Een Cursus in Liefde

Waar je leerde te haten,  zul je leren liefhebben. 
Waar je leerde te vrezen,  zul je veiligheid leren. 
Waar je leerde te wantrouwen,  zul je vertrouwen leren. 
En iedere leerervaring  zal een leerervaring zijn omdat  die je hart zal raken. 

Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt, uit pure geest is gemaakt en rechtstreeks tot onze harten en ons denken spreekt. Deze woorden kwamen tot Mari Perron die bij de presentatie ervan werd geholpen door Dan Odegard. Via een groeiend aantal mensen en groepen over de hele wereld worden ze aan steeds meer mensen aangeboden.

Dankzij dit boek is nu de complete cursus voor een nog groter publiek toegankelijk. Al lezende zul je de innerlijke kracht herkennen waarmee je de aangereikte kennis ontvangt en erop reageert. Door alle informatie die tegenwoordig om ons heen wervelt, zijn we een eenvoudige waarheid vergeten: het is veel beter ons door ons hart te laten leiden dan door ons verstand. Deze cursus biedt ons toegang tot de wijsheid die in ons hart aanwezig is en leidt ons op zachte en oprechte wijze naar een totaal andere belevenis van het leven en laat ons zelfs ontdekken hoe we een hemel op aarde tot stand kunnen brengen.

Een Cursus in Liefde toont ons hoe we een leven kunnen hebben dat ten diepste vervullend is en laat ons zien hoe we nu meteen liefde en vreugde kunnen vinden. Door ons te ontdoen van de illusie dat we gescheiden individuen zijn en ons in plaats daarvan af te stemmen op de eenheid die we in werkelijkheid zijn, kunnen we de antwoorden ontdekken die we nodig hebben en de oplossingen vinden die we willen.

Kijk een paar pagina’s in …

Een Cursus in Liefde
Ontvangers: Perron, Mari – Odegard, Dan
ISBN/EAN: 9789460004070 (Paperback) of ISBN/EAN: 9789460004087 (PDF)
320 pagina’s | Uitgeverij GAIA
Illustraties: N | Afmetingen(mm): 150 x 230

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Doorkruist land

De contemplatieve weg Miek Pot bracht twaalf jaar door in een kluizenaarsklooster. Na haar uittreden draagt...

Tweedehands Willen

& andere verhalen uithet voortgezet onderwijs Nico van Lieshout (1956) was zesenveertig toen hij voor...

Paula Sprenkels-Bontje

Paula Sprenkels-Bontje (1966) is werkzaam als coach vanuit haar praktijk Eigenwijs Counseling. Zij woont in...

Mijn stille kloosterleven

Twaalf jaar als kluisenaarsnon Wat gebeurt er met een moderne vrouw die ervoor kiest om als een...

Wegwijzers

Innerlijke gidsen van het spirituele leiderschap Leiderschap kan niet enkel worden verworven door kennis en...

Care First

Geld dienstbaar maken aan welzijn van de mens en aarde Geld is er voor ons allemaal. Het geld is er voor de...

Duurzaam zakendoen door liefde voor de natuur

Een gesprek met Pierre Teilhard de Chardin Dode stof kan nooit tot leven komen en een aap kan nooit mens...

De Groeislinger

Integraal sturen in organisaties Onze sterkste mentale kracht is de intuïtie. Velen hebben echter niet...

Thuiskomen

Contemplaties van Miek Pot De contemplatie is de Westerse mystieke weg die tot een innerlijk weten leidt en...

Dicht Bij Vrij

  Ik blaas het kaarsje uitOm wat wasTe sparen Paula Sprenkels-Bontje Zie hier, na ‘Dicht Bij Mij’,...

Een Cursus in Liefde

door | jul 15, 2014 | NIEUW, Producties, Uitgeverij GAIA

Categorieën

Archief